למרות בעיות באספקה של המכשיר, ה-OnePlus One היה הצלחה אדירה, והוכיח לכולם שאפשר להביא לשוק מכשיר עם ביצועים מעולים במחיר של מכשיר ביניים. אבל, השאלה הגדולה היא האם החברה מסוגלת לשמר את המוניטין שיצרה לעצמה ולהמשיך את הבאזז גם בסבב הבא?

באתר השאלות Reddit Ask My (Almost) Anything (או AMAA בקיצור), קארל פאי (Carl Pei), אחד ממייסדי החברה, ודוויד אס. (.David S) מ-OnePlus שפכו קצת אור על מכשיר הדגל הבא של החברה.

יותר מאשר לחשוף מה כן יהיה במכשיר, החליטו השניים לחשוף דווקא מה לא יהיה בו: טעינה אלחוטית, סוללה נשלפת, וחריץ להרחבת הזכרון. המכשיר הבא גם לא יכלול גימיקים כגון מסכים קעורים וכדומה. מה כן? הוא יהיה "מכשיר שונה עם מחיר שונה", אולי כדי לרמוז שהפעם המחיר יהיה קצת גבוה יותר. כאשר נשאלו אם המכשיר הבא יכלול את שבב ה-Snapdragon 810, הם השיבו שאינם יכולים לענות על השאלה מבלי לפגוע בספקית השבבים. הם הבטיחו שהשבב לא יהיה של מדיה-טק (MediaTek), מה שמשאיר רק את שבבי ה-Exynos במשוואה.

ה-OnePlus Two יגיע כנראה עם מערכת ההפעלה החדשה פרי פיתוחה של החברה, OxygenOS בגרסת ה-Lollipop, אשר תהיה זמינה למשתמשי ה-OnePlus One, אמנם באיחור בשל בעיות הפצה מול Cyanogen. הגרסה שעליו מתבססת המערכת היא 5.0.2, ולא על 5.1. בקשר לשאלה האם מערכת ההפעלה תהיה מופצת בקוד פתוח, החברה לא ענתה באופן ישיר, אך אמרה שיש לה משהו שישמח את הלקוחות.

קרא עוד:  תמונות חדשות של NEX3 5G של ויוו מצליחות שוב להרשים

מזל"ט One
למרות הציפייה ל-OnePlus One, נראה שההפתעה הגדולה תבוא דווקא בדמות מכשיר אחר. בחברה משגרים בשבועות האחרונים מספר טיזרים תחת ההאשטאג OneGameChanger, ובעדכון האחרון נראה זוג ידיים אוחזות בבקר דמיוני. בתעשייה העריכו כי למוצר יהיה קשר לעולם הגיימינג, אם כי נראה שה-OnePlus DR-1 שייחשף בקרוב הוא לא אחר מאשר מזל"ט (Drone) עם מצלמה, כשזה שייתן תחרות בתחום.

נראה שלחברת OnePlus תהיה שנה עמוסה עם לוח זמנים צפוף, כאשר ההשקה של ה-OnePlus Two, ואולי אפילו של המזל"ט המדובר, מתוכננת לרבעון השלישי של השנה ההולך ומתקרב.