וואן פלוס (OnePlus) כבר לא עוסקת רק בטלפונים: החברה הכריזה על OnePlus TV Q1 טלוויזיה ראשונה מתוצרתה עם מסך QLED בגודל 55 אינץ', בעלת עיצוב מינימליסטי ושוליים דקים במיוחד. המסך תומך בתצוגת HDR (בתקני HDR10 ו-Dolby Vision), ולטענת החברה מתהדרת בטווח הצבעים הטוב ביותר מבין כל דגמי ה-QLED בגודל זה. מדובר כמובן בטלוויזיה חכמה, המבוססת על מערכת ההפעלה Android TV, עם תמיכה בפקודות קוליות דרך הסייענית הדיגיטלית של גוגל (Google Assistant) וגם אלקסה (Alexa).

בזמן שיצרניות אחרות בוחרות בדרך כלל שלא להשקיע מאמץ רב במיוחד ברמקולים המוטמעים בטלוויזיה, נראה שדווקא בתחום זה מנסה וואן פלוס לקבוע סטנדרט חדש: הדגם היקר של OnePlus TV Q1 כולל לא פחות משמונה רמקולים שונים בהם מקרן קול ראשי תומך Dolby Atmos הנשלף מצידו התחתון של הטלוויזיה באופן אוטומטי בזמן השימוש בה, וחוזר לתוכה כאשר מכבים אותה.

הטלוויזיה מגיעה עם שלט רחוק המזכיר בעיצובו את שלט ה-Apple TV, אך ניתן לשלוט בה גם באמצעות אפליקציה לטלפון חכם. האפליקציה, Connect שמה, מציעה גם קיצורי דרך לערוצים, המלצות תוכן וגם אפשרות להנמכה אוטומטית של עוצמת השמע בזמן שיחה נכנסת בטלפון.

מחירו של דגם OnePlus TV Q1 Pro בעל שמונת הרמקולים יעמוד על 1,408 דולרים. דגם נוסף, המסתפק בארבעה רמקולים, יימכר תמורת 985 דולרים. בשלב זה, תשווק הטלוויזיה בהודו בלבד, אם כי וואן פלוס מוסיפה להצהיר כי היא מעוניינת להשיק את המוצר גם בשווקים נוספים ומחפשת אחר שותפים מתאימים לצורך כך.