רבים הופתעו לנוכח ההכרזה של וואן פלוס (OnePlus) על מכשיר בודד באירוע שערכה בחודש שעבר, אבל ההמשך כנראה היה צפוי: OnePlus 7T הוא לא המכשיר היחיד שיוכרז השנה וכי דגם ה-Pro בדרך.

כפי שכבר צייצה בעבר, התייחסה היצרנית ל-OnePlus 7T כ"סדרה" (של מכשירים), וגם בציוצי ההמשך מהימים האחרונים היא לא מסתירה זאת. לבסוף חשפה כי תקיים אירוע הכרזה נוסף ב-10 באוקטובר בשעה 18:00 שעון ישראל, ולפי הערכות קודמות מדובר באירוע שאמור להתרחש בלונדון בו ייחשף ה-OnePlus 7T Pro.

על פי הדיווחים, OnePlus 7T Pro יוצג לצד דגם נוסף, McLaren Edition. בשני המקרים מדובר בחומרה דומה, הכוללת מסך מקצה לקצה עם מצלמת סלפי קופצת מתוך גוף המכשיר. גם השבב בפנים הוא הדגם המשודרג והחדש של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 855 Plus, זאת לצד זיכרון עבודה של 7 גיגה-בייט לפחות ואילו מהדורת McLaren תכלול 12 גיגה-בייט לפחות.

מערך הצילום יישאר דומה לדגם ה-OnePlus 7T הכולל חיישן ראשי של 48 מגה-פיקסל ועוד זוג חיישנים של 12 ו-16 מגה-פיקסל. הסוללה בפנים היא 4,085 מיליאמפר/שעה והוא יגיע מהקופסה עם אנדרואיד 10. תהיה גם תמיכה בטכנולוגיית הטעינה המהירה Wrap Charge 30T.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.