בהודעה של קארל פיי (Carl Pei) על האירוע ההכרזה המתוכנן של מכשיר ה-OnePlus 3, הוא גם הודיע כי תם ונשלם עידן ההזמנות שנדרשו כדי לרכוש את מכשירי החברה ודגם החדש יימכר כבר מרגע ההשקה ללא צורך בהזמנה  וכך גם המכשירים העתידיים שלה.

בתחילת דרכה של החברה ב-2013, היה חוסר וודאות לגבי צפי כמות הצרכנים שירכשו את OnePlus One ובשל מחיר הנמוך לא רצו להישאר עם עודפי ייצור, כך נולדה לה מערכת הזמנות שנועדה לווסת את כמות ההזמנות, לבקר את המלאי ולדאוג כי אלו לא יימכרו בבת אחת למספר מוכרים או משווקים. למרות זאת והדאגה כי הלקוחות לא יידרשו לחכות פרק זמן בלתי ידוע כדי לרכוש את המכשיר, הדבר גרם לבסוף לביקוש גדול עוד יותר ודחיות באספקות.

בדור השני, OnePlus 2, אמנם החברה גם כן השתמשה במערכת ההזמנות, אולם היא סיפקה במקביל מלאים גדולים למשווקים רבים בסין, כך היא הצליחה "לשחרר את הפקק" ולספק את המלאים והביקוש שהיה גדול עוד יותר מהדור הראשון.

כאמור, החל מ-OnePlus 3, החברה נוטשת את המערך השיווקי הזה והמכשירים יהיו זמינים לרכישה באתר החל מרגע ההשקה, מעט אחרי האירוע שייערך ב-14 ליוני ובו ניתן יהיה לצפות באמצעות משקפי מציאות מדומה ואלה שהיא החלה בחלוקה ללקוחות שונים.

OnePlus כבר גדלה והיא בוגרת מספיק כדי להבין כי היא הייתה חייבת לזנוח את מערכת ההזמנות כדי שהלקוחות ימשיכו להגיע ובמיוחד היום כאשר המחיר של שאר המתחרות נמוך ותחרותי לא פחות.

קרא עוד:  שאומי הכריזה על מותג CC לצעירים אופנתיים

כתב: מיכאל לנדה

OnePlus 3

OnePlus 3 הוא הדגם השלישי של OnePlus שעבר לעיצוב מתכתי ודקיק. המכשיר פועל על שבב Snapdragon 820 מרובע הליבות, זיכרון פנימי של 6 ג'יגה-בייט, נפח אחסון של 64 ג'יגה-בייט לבחירה, מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p מסוג AMOLED, מצלמת 16 מגה פיקסל, שבב NFC וסוללת 3,000 מיליאמפר עם טעינה מהירה. הוא רץ על גרסת האנדרואיד 6.0.1.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-