היצרנית הסינית OnePlus השיקה בתקופה האחרונה מספר מכשירים, אך לצד ה-OP2 ו-OPX מכריזה החברה בסוף השבוע האחרון על אפליקציית צילום חדשה – Reflexion. האפליקציה, שזמינה לכלל מכשירי האנדרואיד וה-iOS, היא בעצם אפליקציית צילום פשוטה המשתמשת בשתי המצלמות שבמכשיר – הקדמית והאחורית.

כשהמשתמש יפעיל את היישומון הוא יצטרך ללכוד תמונות באמצעות המצלמה הקדמית. זו תופיע על המסך בתוך שני משולשים מתוך ארבעה המרכיבים צורת ריבוע. את שני המשולשים הנותרים תתפוס התמונה המתקבלת מהמצלמה האחורית. ניתן לשחק עם הזום ועם מיקום התמונות בתוך המשולשים. את התוצאה ניתן לשתף ברשתות החברתיות השונות, ישירות מהאפליקציה.

"זו אפליקציה שחוקרת ניגודים והרמוניה ברגעי היום יום", נכתב בהודעה מטעם OnePlus. "צלמו את עולמכם, בטאו את הייחודיות האישית שלכם ושתפו אותה עם אלו שאכפת להם מכם", מוסיפה החברה.

OnePlus נחלה הצלחה מסחררת עם הדגם הראשון שהשיקה – OnePlus One, זאת בזכות תג המחיר הנמוך ביחס למפרט הטכני העשיר. גם הדור השני, OnePlus 2 ניחן ביכולות של מכשיר דגל וקברניטי OnePlus הודיעו כי השוק הישראלי חשוב מאוד בעבורם ושעומדת לקום נציגות רשמית באזורנו. OnePlus X, מכשיר בעל תג מחיר צנוע ומראה יוקרתי, הוכרז בשבוע האחרון ויחל להימכר החל מה-24 בנובמבר.

להורדת Reflexion: אנדרואיד | iOS