משתמשי האנדרואיד האדוקים וודאי לא יחשבו על מעבר למכשיר של אפל, ולהיפך, אבל יש לא מעט משתמשים “מתנדנדים” אשר עושים את המעבר בין מכשירים שונים וכמובן בין מערכות ההפעלה השונות. בשביל זה, יש לא מעט מדריכים ברשת שאחד מהם אפשר למצוא גם אצלנו, אבל לאחרונה ראינו מדריך רשמי הן מאפל והן מגוגל. כעת מצטרפת גם OnePlus יצרנית מכשיר ה-One.

החברה הנחשבת לבין הבולטות השנה בתחום המכשירים החכמים הבינה כי היא למעשה מצליחה למשוך גם את קהל משתמשי ה-iOS לעבר מערכת האנדרואיד, גם אם לא מדובר במערכת האנדרואיד ה”נקייה” אלא בגרסה מותאמת של CyanogenMod המאוד דומה למקור. בשל כך, היא החליטה לפרסם מדריך המסביר למשתמשים החדשים העוברים מהאייפון, כיצד יש לבצע את המעבר בצורה פשוטה ובטוחה.

במדריך ניתן למצוא הסברים פשוטים למדי המציגים בצילומי מסך כיצד יש להעביר את אנשי הקשר, התמונות, המוזיקה ב-iTunes, כיצד לסנכרן את המייל, למצוא אפליקציות בחנות ועוד. המדריך, המושקע למיד יש לציין, כולל גם הסברים מעט יותר מעמיקים כמו טוויקים שונים, כיצד להוסיף אימוג’י למקלדת, איך לאתר את המכשיר מרחוק, כיצד להוסיף ווידגט’ים למסך הבית ועוד, ובהחלט אפשר להתרשם מהמערכת גם למי שאינו בקיא בנבכי האנדרואיד.

למעוניינים, הקליקו כאן למדריך המלא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.