בעלי ה-OnePlus 2 החלו לקבל אמש עדכון שני במספר עבור מערכת ה-OxygenOS המוסיף אפשריות חדשות המיועדות בעיקר לחובבי הצילום וכן תיקוני באגים שונים.

כפי הנאמר בפורום הרשמי, העדכון בגרסה OxygenOS 2.1 שוחרר בהדרגה למכשירים התומכים ולפי רשימת השינויים, נוספו יכולות חדשות למצלמה ובראשם אפשרות לצילום במצב ידני כך שניתן להגדיר, באם נרצה, את מהירות הצמצם, זמן חשיפה, ISO ועוד. בנוסף, ישנה תמיכה בצילום RAW באמצעות אפליקציות צד שלישי, אפשרות חשובה למי שמחפש להוציא את קובץ התמונה באיכות הגבוהה ביותר.

מלבד זאת, שאר השינויים נוגעים לתיקוני באגים שגרמו לבעיות לבאגים באפליקציות צד שלישי, הוספת תמיכה בדואר ארגוני (Exchange), אפשרות לקבוע את גוון הצבע של המסך כך שניתן לקבוע צבע קר או צבע חם בהתאם לצורך ותיקון הלאג שהתרחש כאשר עוברים למצב טיסה ובחזרה.

העדכון זמין להורדה דרך מנגנון העדכונים האוטומטי באופן הדרגתי לכל המכשירים בעולם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.