חברת OnePlus, שהשיקה לאחרונה את הדור השני, ה-OnePlus Two, מוכיחה שהיא עדיין דואגת למשתמשים שרכשו את הדור הראשון, ה-OnePlus One, ומשחררת עדכון חדש למערכת ההפעלה של הסמארטפון שלה.

העדכון בגרסה OxygenOS 1.0.2 אמור להתייחס ולפתור את בעיית האבטחה החמורה שהתגלתה במכשירי אנדרואיד, אשר כונתה בשם Stagefright. במסגרת הבאג, האקרים פוטנציאליים יכולים לנצל חולשה במערכת הודעות המולטימדיה (MMS) ולבצע שיחות על חשבון הקורבן, לגנוב מידע מהמכשיר ואת טביעות האצבע של המשתמש, וכל זאת מבלי שהמשתמש ירגיש בכך כלל. בעקבות חשיפת הבאג הודיעו חברות גוגל, סמסונג, מוטרולה ו-LG שהן עוברות לעדכוני אבטחה על בסיס חודשי כדי לשמור על משתמשיהן מעודכנים ומאובטחים, זאת לאור דו"ח שטוען כי הכלי שמאפשר לבדוק אם הפגיעות Stagefright קיימת במכשיר לא בהכרח מאתר את כל הבעיות בו.

OnePlus כאמור ממליצה בחום למשתמשיה לגבות את כל הקבצים שלהם ולעדכן את מערכת ההפעלה, למרות שלא יהיה צורך לאתחל את המכשיר. בנוסף מעמידה החברה מדריך מפורט לרשות משתמשים שמעולם לא שדרגו את המערכת שלהם.

OnePlus One

מכשיר ה-OnePlus One הוכרז באפריל 2014, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה Full HD, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz Snapdragon 801 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד עם גרסה ייעודית של CyanogenMod, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.