וואן פלוס (OnePlus) נחשבת לחברה הממהרת לאמץ טכנולוגיות חדשות במכשירי הדגל שלה, אולם עד כה טכנולוגיית טעינה אלחוטית שהגיע כמעט לכל מכשיר – אינה קיימת אצלה. עם זאת נראה כי הדבר הולך להשתנות, כאשר התגלה כי החברה הצטרפה לאיגוד הטעינה האלחוטית Wireless Power Consortium.

בדיווחים קודמים כבר נטען כי OnePlus 8 יציע לראשונה תמיכה בטעינה אלחוטית בתקן Qi, ואפשר לומר כמעט בוודאות כי זה אכן יהיה אחד מהמאפיינים החדשים שלו. זאת למרות כי מנכ"ל החברה פיטר לאו כבר התבטא בעבר בנושא וטען כי הטכנולוגיה "אינה בשלה מספיק", כשנשאל מדוע אין את היכולת הזו ב-OnePlus 7.

כיום, איגוד הטעינה האלחוטית כולל למעלה מ-500 חברות שונות ואפילו אפל הצטרפה אליו כאשר היא השיקה את ה-iPhone 8 ב-2017. עם זאת, טעינה אלחוטית נחשבת לאיטית יחסית בהשוואה לטעינה חוטית, כאשר חברות הציגו טכנולוגיה המאפשרת להטעין בהספק גבוה במיוחד, כמו אופו (Oppo) שחשפה יכולת טעינה ב-65 וואט.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.