וואן פלוס (OnePlus) ממשיכה במסורת ומעדכנת באופן רציף את הטלפונים שלה. העדכון הנוכחי הוא עבור OnePlus 7T והוא מקפיץ את גרסת מערכת ההפעלה של הטלפון ל-OxygenOS 10.0.7.

מעבר לכך שכמו תמיד העדכון המסוים מספק את עדכון האבטחה המעודכן ביותר שיש לגוגל (Google) להציע, כשהפעם מדובר בעדכון של נובמבר 2019, הוא מציע שיפור במהירות ההפעלה של חלק מהאפליקציות, ניהול זיכרון טוב יותר, מיטוב התצוגה בצבעי שחור ולבן בחלק מהאפליקציות בהן דווח על בעיות תצוגה, ומעבר לכך גם שיפור כללי בעבודת המערכת ותיקוני באגים כלליים.

כמו כן מתייחס העדכון החדש גם למצלמה ומבטיח שיהיה שיפור באיכות התמונות המצולמות.

העדכון הוצע עד עתה באופן מוגבל לפני שהחברה תשחרר אותו באופן גלובלי מלא, כדי לבדוק משוב מהלקוחות שקיבלו אותו. תקלה משונה קצת, אך כזו שלא משפיעה על התפקוד, כבר דווחה ואושרה: אצל חלק מהמשתמשים העדכון מקפיץ את גרסת מערכת ההפעלה ל-10.3.0 במקום ל-10.0.7 – וזה כבר בבדיקה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.