שיטת ההזמנות מנעה מה-OnePlus One להפוך ללהיט.

בשבועות האחרונים עולות טענות אודות איטיות בזמן התגובה של מסך המגע של מכשיר ה-OnePlus One, החברה מודעת לבעייה ותשחרר עדכון תוכנה בקרוב.

המאמצים המוקדמים של מכשיר ה-One, לבטח זוכרים כי סמוך להשקה סבל המכשיר מבעיית תוכנה אשר גרמה לשיבושים בקליטה של נגיעות על-גבי המסך, תגובה איטית או נגיעות שלא נרשמות כלל. מאז שיחררה החברה מספר עדכוני תוכנה ועבור רוב המשתמשים העניין טופל. לאחרונה בפורום התמיכה של החברה התחילו לצוץ שוב תלונות אודות בעיות במסך המגע וביום שישי האחרון שיחררה קיבלו המשתמשים התייחסות רשמית של החברה.

על-פי ההודעה של החברה נראה כי מדובר על מספר מצומצם (אך קולני) של משתמשים, למרות זאת החברה מתייחסת למשוב של קבוצה קטנה כגדולה ועובדים ביחד עם Synaptics, האחראיית על טכנולוגיית המגע, על פתרון, בעתיד מתכוונים בחברה לשחרר עדכון תוכנה לכלל המשתמשים שנועד לפתור את הבעייה אך מהחברה לא נמסר זמן משוער לשיחרור העדכון.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.