וואן פלוס (OnePlus) הכריזה על כוונתה להשיק במהלך השנה הבאה מוצר בקטגוריה חדשה ומפתיעה: טלוויזיה חכמה. בפוסט שאותו העלה מנכ״ל החברה פיט לאו (Pete Lau) לבלוג הרשמי, הוא טוען כי טלוויזיה בעלת עיצוב מעולה, איכות תמונה וצליל איכותיים וחיבור קל ופשוט למכשירים אחרים בבית היא הצעד הטבעי הבא עבור וואן פלוס.

״אנחנו מאמינים שלטלוויזיה יש פוטנציאל להיות הרבה יותר מאשר המקום שבו אתם צופים בתכניות האהובות עליכם״, כתב פיט. ״הצוות שלנו למד המון על תוכנה, חומרה, עיצוב, פיתוח מוצרים וחווית המשתמש הטובה ביותר. המאמץ הזה… סולל את הדרך לבניית הטלוויזיה״.

הפוסט איננו כולל פרטים טכניים כלשהם, כך שבשלב זה לא ברור האם הטלוויזיה מבוססת על מערכת ההפעלה Android TV, או שהחברה מפתחת פתרון עצמאי עבורה. גם בראיון לאתר Buisness Insider לא מספק לאו תובנות כלשהן לגבי הטכנולוגיה שתשמש את מסך הטלוויזיה, אך מודה כי הדגם הראשון שיושק במהלך 2019 לא יהיה ״מושלם ומהפכני מייד מהרגע הראשון״, ושיידרש לחברה זמן על מנת להפוך את הטלוויזיה לחכמה ומחוברת יותר. עדכונים אלו כוללים הן שיפורי תוכנה והן דגמים משופרים שאותם מתכננת וואן פלוס להשיק לאורך חמש שנים, כך שתכניות החברה לגבי תחום הטלוויזיות בוודאי אינן קצרות טווח.