כמה זה אחד ועוד אחד? את התשובה לשאלה הכל כך טריוויאלית הזו נגלה כפי הנראה בעוד יומיים, ב-20 לחודש (ב'), אז תכריז החברה שהגיחה בפתאומיות לפני כשנה, ככל הנראה על מכשיר חדש בסדרה ומוצרים נוספים.

על האירוע הצפוי שייערך כאמור ביום שני, בחרה להכריז בצורה המאפיינת את מסע הפרסום סביב ה-OnePlus One ומלווה בלא מעט סימני שאלה ותהיות אודות תוכנו. היא בחרה לעשות זאת דרך חשבון הטוויטר שלה, אליו העלתה תמונה די פשוטה של מעטפת הזמנה עם הכיתוב: "אפריל 20, אתה מוזמן". כמובן שהחברה לא שכחה להוסיף עוד מימד למסתוריות, וחתמה עם הציוץ: "מכאן ועכשיו, הכל יכול לקרות".

למרות כי לא הסגירה על הצפוי לקרות, רבים סבורים כי החברה תכריז על הדור הבא של המכשיר, שצפוי לעלות מעט יותר מקודמו בסדרה, ואולי, בנוסף, גם על דגם מוקטן יותר של המכשיר שישווק לשוק הביניים. בנוסף, כך מקווים, יוצע המכשיר למכירה באופן חופשי ולא כפי דרך הזמנות כפי שהוצע עד כה – דבר שוודאי הוריד ממכירותיו הפוטנציאליות של המכשיר.

בהתבסס על הדיווחים והשמועות עד כה, יציע המכשיר החדש, באם אכן יוכרז, עליית מדרגה משמעותית מהדור הקודם. מלבד גודל המסך שלא צפוי לגדול ולהישאר סביב ה-5.5 אינץ', תשלב כפי הנראה מעבד מבוסס ערכת השבבים Snapdragon 810 ונפח זיכרון עבודה גדול יותר. בנוסף ייתכן כי המכשיר החדש יציע סורק טביעת אצבע, כניסיון ליישר קו עם רוב היצרניות שכבר עשו זאת.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.