המכשיר החדש של OnePlus, הלו הוא ה-OnePlus 2 מדגדג לכם באצבעות ואתם מעוניינים ברכישה שלו? לפי אנשי החברה כדאי לכם להתאפק עוד קצת ולחכות שהמכשירים יגיעו לארץ ביבוא רשמי.

בהודעה יוצאת דופן שפורסמה באתר הפורומים של OnePlus היא מתייחסת לרכישה היחסית גדולה של מכשירים בידי ישראלים, וממליצה שלא לעשות זאת, ובנוסף, היא ממליצה שלא לבצע רכישה בחנויות שמייבאות את המכשירים באופן לא רשמי לארץ, מה שמכונה ייבוא מקביל או ייבוא אפור, כשלפי מנהל הפורום החברה שמה לב שלאחרונה יש רכישה של כמות גדולה של מכשירים בסין כשכתובת המשלוח היא ישראל, וזאת במטרה לבצע מכירה מחדש – כלומר רכישת מכשירים עבור חנויות.

החברה מסבירה כי מדובר במכשירים שמיועדים לשוק הסיני עם תקשורת נתונים מוגבלת ב-4G שאינם תומכים בסים כפול מחוץ לסין. ויותר מכך, הם מיועדים היו להשתמש במערכת הפעלה ייעודית לשוק הסיני, Hydrogen OS, ולא במערכת ההפעלה שמיועדת לשוק הגלובלי Oxygen OS. עם זאת, היבואנים מתקינים במקומה גרסה משלהם של Oxygen OS, שאינה מותאמת למכשירים הסינים, ואך מכילה במקרים רבים וירוסים, רושעות ונוזקות במטרה לגנוב את המידע מהמשתמשים במכשירים.

רק מכשירים לא מורשים

"איננו יכולים להעלים עין מהרכישות של המכשירים הללו. לרוע המזל, נכון לעכשיו, אלו הם מכשירי ה-OnePlus 2 היחידים שקיימים כיום בשוק הישראלי למכירה, וחלקם אף הועברו לכתיבת ביקורות בידי המדיה", נכתב בהודעה.

קרא עוד:  דור 5 בשנה הבאה: משרד התקשורת מפרסם את מכרז התדרים

החברה מסרה שהיא פועלת במטרה להביא בקרוב את המכשיר החדש שלה, כמו גם מכשירים אחרים, לישראל. "אבל בינתיים אנחנו ממליצים לכם שלא לרכוש כרגע מכשיר OnePlus 2", נכתב בסיום ההודעה.