שלושה חודשים בלבד לאחר שה-OnePlus 7 הגיע לחנויות, כבר מתחילים לזרום הדיווחים הראשונים אודות הגרסה המשודרגת, OnePlus 7T, שצפויה להגיע לשוק בסוף חודש ספטמבר. נראה שהשוני העיקרי בין שתי הדגמים נמצא במערך הצילום, שזוכה לעיצוב חדש ומעגלי ועדשה שלישית המצטרפת לשתי הקיימות – ככל הנראה עדשת זום או זווית רחבה.

יתר העיצוב נראה כמעט זהה לגרסה הקיימת, לרבות מסך הכולל מגרעת ״טיפה״ ולא מצלמת סלפי נשלפת כמו של דגם ה-OnePlus 7 Pro היקר יותר. המסך צפוי להיות מסוג AMOLED ובגודל 6.5 אינץ׳, מעט גדול יותר ממסך ה-6.4 הקיים, כך שמסגרת המכשיר תתרחב בהתאם. עוד הבדל קטן הוא הסרתו של לוגו OnePlus מגב המכשיר.

לצד המהדורה הרגילה של ה-OnePlus 7T, יוצע המכשיר למכירה גם במהדורת ״מקלרן״ (McLaren). זו תצויד במפרט החומרה המתקדם ביותר במבחר, עם מעבד Snapdragon 855 Plus של קוואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה בנפח 12 גיגה-בייט, ו-512 גיגה-בייט לאחסון קבצים ומדיה. בנוסף, עשויה גרסה זו לתמוך גם בחיבור לרשתות דור חמישי.

כל מהדורות המכשיר צפויות להתבסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסתה העדכנית ביותר (Android 10), עם ממשק Oxygen OS הנקי יחסית של היצרנית.