וואן פלוס (One Plus) העלתה לחשבונה הרשמי ביוטיוב (YouTube) סרטון חדש, החושף – אם כי בדרך מעט מפותלת – כי OnePlus 7 של החברה ייהנה מעמידות בפני פגעי מים. ״תו תקן לעמידות בפני מים עולה כסף״, מופיעה הכותרת בתחילת הסרטון. ״החלטנו לקנות משהו זול יותר״ היא הכתובית הבאה, ואחריה ניתן לראות את ה-OnePlus 7 מושלך אל תוך דלי מלא במים.

נראה כי בוואן פלוס החליטו לומר לכולם כי מכשיריהם אכן יהיו עמידים ברמה סבירה בפני נוזלים, אך במטרה לחסוך בהוצאות (ולהעביר לפחות חלק מהחיסכון הזה גם לכיסו של הלקוח) לא שילמו עבור תהליך התקינה המלא, המעניק למכשיר טלפון חכם חותמת רשמית של עמידות בתקן מסוים (כמו IP67).

via GIPHY

האותיות הקטנות בתחתית הסרטון מבהירות כי החברה איננה ממליצה ללקוחותיה בשום פנים ואופן להשליך את הטלפון בכוונה לדלי מלא מים, ואחריות היצרן שאותה היא מעניקה איננה כוללת תיקון פגיעה מסוג זה. עם זאת, סביר להניח שה-OnePlus 7 וה-OnePlus 7 Pro יפגינו עמידות משופרת מאשר קודמיהם – אולי לא לצלילה או שחייה, אך לטיפות מים כתוצאה מגשם או לחות.

ההכרזה הרשמית על המכשיר בשתי גרסאותיו תיערך ב-14 במאי, אם כי רוב הפרטים אודותיו, בהם העיצוב והמפרט, כבר נחשפו זה מכבר בשלל הדלפות.