וואן פלוס 7 פרו

במחיר הזול ממכשירי דגל מתחרים, מצליח OnePlus 7 Pro לעקוף בתחום הצילום גם מכשירי דגל יקרים יותר, כדוגמת ה-Galaxy S10 של סמסונג (Samsung) או ה-P30 Pro של וואווי (Huawei), כשהוא מתברג למקום השלישי והמכובד במבחן הצילום של אתר DxOMark.

לפי המבחן, מצליח OnePlus 7 Pro לקבל ציון של 111 נקודות. נקודה אחת פחות מצמד המכשירים שחולקים את הפסקה – מכשיר ה-P30 Pro וה-Galaxy S10 5G שחולקים את הפסגה בתחום הצילום הסלולרי זאת בזכות מערך הצילום המשולש הכולל מצלמה עם חיישן IMX586 של סוני (Sony) באבחנה של 48 מגה-פיקסל ומפתח צמצם של f/1.6 עם מייצב תמונה, מצלמה רחבה באבחנה של 16 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2 ומצלמת טלפוטו באבחנה של 8 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.4 עם מייצב תמונה.

למערך הצילום יש מספר חוזקות, כאשר במבדק מציינים בחיוב את הדיוק ברמת החשיפה והטווח הדינמי הרחב המאפשר לשמור על הפרטים העדינים במגוון תנאי צילום. בצילומי פורטרט מציינים כי התמונות מציעות אפקט בוקה בעל עומק אמין. בצילומי וידאו משבחים את איזון הלובן, המיקוד המהיר וייצוב התמונה המוצלח.

מדובר בבשורה של ממש במיוחד עבור חובבי היצרנית וואן-פלוס (OnePlus), שלמרות שמכשירי החברה נתנו תמורה נאה למחיר הם לא נחשבו למצטיינים בתחום הצילום. כעת עם ההכרזה על מכשיר ה-OnePlus 7 Pro מצליחה היצרנית להציע גם מערך צילום מוצלח במחיר תחרותי במיוחד.

קרא עוד:  בדיקות ראשוניות: כצפוי, Snapdragon 865 שובר שיאים