שבועיים בלבד לאחר ההשקה הגלובלית הטלפון החדש של וואן-פלוס (OnePlus), ה-OnePlus 7 Pro, נוחת גם בישראל. היבואנית הרשמית, סל נאו, הציגה את המכשיר היום בתל אביב, עם מחירים שמתחילים ב-3,300 שקלים לדגם הבסיס.

כזכור OnePlus 7 Pro הוא הראשון של החברה עם מסך ללא שוליים, ללא חור או מגרעת. המצלמה הקדמית, המבוססת על חיישן באבחנה של 16 מגה-פיקסל, ממוקמת במנגנון מכני נשלף הממוקם בחלקו העליון של מסגרת המכשיר.

למסך פאנל AMOLED קמור הנמתח מקצה-לקצה בגודל של 6.7-אינץ', והוא מוצע ברזולוציה של 1440×3120 פיקסלים, עם בהירות מרבית גבוהה של 800 ניט ותמיכה בתקן HDR10 להצגת צבעים בטווח דינמי גבוה. OnePlus 7 Pro הוא מהטלפונים הראשונים בשוק עם מסך בקצב רענון של 90 הרץ, גבוה מהמקובל גם אצל מכשירי דגל מתחרים, והוא גם מציע מהירות תגובה גבוהה במיוחד. כיאה למכשיר דגל מהשנה הנוכחית הוא גם מצויד בסורק טביעת אצבע אופטי מתחת למסך.

בנוסף, זהו המכשיר הראשון של החברה המצויד במערך מצלמות משולש מאחור: מצלמה ראשית עם חיישן 48 מגה-פיקסל, מצלמה משנית עם חיישן 16 מגה-פיקסל שמציעה שדה ראייה רחב של 117 מעלות, ומצלמת טלפוטו בגודל 8 מגה-פיקסל עם זום מרבי של x3.

מעבר לכך המכשיר מצוייד במעבר Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm), מערך קירור נוזלי וסוללה בקיבולת 4,000 מילי-אמפר/שעה עם טעינה מהירה בטכנולוגיית Wrap Charge 3.0 של החברה המסוגל להטעין את המכשיר מ-0 ל-60% בחצי שעה בלבד. מערכת ההפעלה היא Oxygen OS בגרסתה העדכנית המבוססת על Android 9 Pie.

לדגם הבסיס יש זיכרון עבודה של 6 גיגה-בייט ונפח אחסון של 128 גיגה-בייט והוא יימכר במחיר של 3,350 שקלים. בנוסף יהיו דגמים המצויידים בזיכרון עבודה בנפחים של 6 או 8 גיגה-בייט עם נפח אחסון של 256 גיגה-בייט במחיר של 3,700 ו-4,000 שקלים בהתאמה. המכשירים יהיו זמינים לרכישה בצבעים אפור או כחול החל מה-5 ביוני. לשם השוואה, המחיר מעבר לים של דגם הבסיס הוא 669.99 דולרים שהם כ-2,430 שקלים לפני משלוח או מיסים, אם יחולו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.