פתחו יומנים: ב-17 באוקטובר צפויה וואן פלוס (OnePlus) להכריז על מכשיר הדגל החדש שלה, OnePlus 6T, כך פורסם היום (שלישי) בריאיון בלעדי באתר CNET עם בכיר בחברה. בידיעה התקבל אישור רשמי לשמועות על כך שהמכשיר החדש ישלב קורא טביעות אצבע מתחת למסך.

לצד הריאיון המיוחד, פרסם אתר CNET גם הדלפה של ההזמנה לאירוע ההשקה של מכשיר הדגל החדש OnePlus 6T. בראש הכרזה ניתן לראות את השעה בה יחל האירוע המיוחד, ומתחת לזה את היום והתאריך. בתחתית ניתן לראות סימן של טביעת אצבע – אישור נוסף לתכונה החדשה שתשלב במכשיר.

"אנחנו פותחים את נעילת הטלפונים שלנו מספר פעמים ביום, וביטול הנעילה באמצעות המסך מפחיתה את מספר הצעדים על מנת להשלים את הפעולה. על-ידי הוספת תכונה זו כתוספת לדרכים השונות לנעילת המכשיר, כמו זיהוי פנים, למשתמשים יהיו מספר אפשרויות נוספות לפתוח את נעילת המכשיר באופן היעיל ביותר עבורם", אמר הבכיר בריאיון.

מידע נוסף ומעניין שפורסם חושף בפנינו כי בתחילה חשבה החברה לשלב את קורא טביעות האצבע עוד ב-OnePlus 5T, מכשיר הדגל הקודם – אך זה נדחה. "מכיוון שטכנולוגיה לא הייתה בשלה מספיק כדי לעמוד בסטנדרטים של וואן פלוס לספק חוויית משתמש מהירה וחלקה, היא נדחתה עד ל-OnePlus 6T", אמר הבכיר.

לפי הדיווחים העיצוב החדש יהיה זהה לדור הקודם, אך עבה יותר ב-0.45 מ"מ, זאת בעקבות החיישן החדש שהוטמע מתחת למסך. מלבד זאת, OnePlus 6T יגיע עם שבב Snapdragon 845 של קוואלקום (Qualcomm), לצד זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 6 או 8 גיגה-בייט.

קרא עוד:  יותר מ-25 מיליון טלפונים נפגעו מוירוס שהסתתר באפליקציות רשמית

המסך צפוי להיות בגודל 6.4 אינץ', מדגם AMOLED וללא שוליים, עם בליטה בחלקו העליון בצורת טיפת מים. בגבו אנחנו צפויים לראות מערכת צילום הכוללת שלושה חיישנים.