על חברת וואן פלוס (OnePlus) נפלה הפתעה, כאשר אפל (Apple) הודיעה ביום חמישי האחרון על אירוע הכרזה שייערך ב-30 באוקטובר, אותו התאריך שבו היא צפויה לחשוף את OnePlus 6T.

בשל כך, וואן פלוס פרסמה בפורומים שלה כי היא החליטה להקדים את אירוע ההשקה ביום אחד, ל-29 באוקטובר. מי שהודיע על כך היה מנכ"ל החברה, פיט לאו (Pete Lau), שאמר כי הם לא מעוניינים שאפל תגנוב להם את הפוקוס " במשך חודשים ארוכים, מאות אנשים ושותפים לדרך השקיעו רבות כדי ליצור את המוצר הטוב ביותר שלנו עד כה. המטרה שלנו היא לוודא שהוא מקבל את הזמן ואת תשומת הלב שמגיע לו." אמר לאו.

עוד הוא אמר כי הוא וואן פלוס תכסה את ההוצאות של מי שהזמין כרטיס לאירוע, כולל החלפת טיסה ושהייה. במידה והאורח אינו מסוגל להגיע בתאריך החדש היא אף תספק החזר עלויות מלא. בחברה הדגישו כי הם יוצרים קשר עם כל המוזמנים, כ-1,000 במספר.

אפשר בהחלט להבין את וואן פלוס שרוצה את אור הזרקורים לעצמה, במיוחד שהתחרות היא מול אפל. למרות כי וואן פלוס הייתה הראשונה לשריין את התאריך, באפל לא חשבו כי זה מה שיפריע להם ואולי זה היה צעד נכון שהקדימו את האירוע ביום אחד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.