לאחר טווח נרחב של שמועות וידיעות לגבי OnePlus 6T, הטלפון הבא של וואן פלוס (OnePlus), הנה מגיע הפרט הכי חשוב: תאריך ההכרזה. לפי דיווחים ב-Wiebo, הרשת הסינית החברתית, החברה כבר הוציאה הזמנות לאירוע שהיא תערוך בהודו ב-17 באוקטובר – אם כי לא ברור האם מדובר באירוע הכרזה גלובלי או מקומי בלבד.

כזכור וואן פלוס עצמה כבר אישרה שני דברים לגבי OnePlus 6T: שהוא יגיע עם חיישן טביעת אצבע מתחת למסך, ושהיא תוותר החל במכשיר הזה על יציאת האוזניות הוותיקה בגודל 3.5 מ"מ לטובת חיבור USB-C בלעדי – גם בקשר לאוזניות, וכנראה בגלל הטמעת שבב טביעות האצבע מתחת למסך.

מעבר לכך, לפי כל הדיווחים, כולל הדלפה בטעות או שלא של דף מכירות שעלה וירד באותה מהירות, המכשיר החדש יגיע עם מגרעת מוקטנת דמוית טיפה כמו של ה-Oppo R17 Pro. מסך ה-AMOLED יהיה בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD והמערכת על שבב תהיה Snapdragon 845. המכשיר יגיע עם 6/8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 64/128/256 גיגה בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה תהיה בנפח עבודה של 3,500 מילי-אמפר/שעה.

מאחור, לפי ההדלפה הזו – שגם בה צוין שהמכשיר לא יהיה זמין למכירה לפני ה-16 באוקטובר – יהיו שתי מצלמות עם חיישנים בגודל של 20 ו-12 מגה-פיקסל. המצלמה הקדמית תהיה בגודל של 25 מגה-פיקסל. המחיר המוערך הוא 569 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.