וידאו: OnePlus 6T בפתיחת קופסה והתרשמות ראשונה

0

מכשיר הדגל החדש של וואן פלוס (OnePlus) נחת על שולחננו ועד שנעלה את הביקורת המלאה שלנו, לקחנו אותו לסיבוב קצר של פתיחת קופסה והתרשמות ראשונה.

OnePlus 6T, שהוכרז בחודש שעבר והושק כבר גם בישראל, מציע כמה שדרוגים בהשוואה לדור הקודם. תחילה, הוא בין הראשונים בעולם עם קורא טביעות אצבע המשולב בתוך המסך, מה שמאפשר ניצול מרבי של שטח הפנים בלי להשאיר טביעות אצבע על גב המכשיר בניסיון למצוא את החיישן.

שינוי נוסף הוא במסך עצמו אשר הפעם מגיע עם מגרעת קטנה בלבד בצורת טיפה. המסך הוא עדיין מסוג AMOLED, וגודלו 6.4 אינץ'. הוא מציע רזולוציה של 1080×2340 פיקסלים ביחס של 19.5:9. המערכת על שבב של OnePlus 6T היא Snapdragon 845 מתומנת-הליבות במהירות מרבית של 2.8 גיגה-הרץ.

מעבר לכך מציע המכשיר שתי מצלמות מאחור עם חיישני 20 ו-16 מגה-פיקסל של סוני (Sony) ו-16 מגה-פיקסל מלפנים, אך אינו כולל חריץ הרחבת אחסון ושקע 3.5 מילימטר לחיבור אוזניות. הסוללה היא בקיבולת של 3,700 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה.

מה בקופסה?

מלבד המכשיר, יש גם כיסוי סיליקון איכותי בעל מסגרת קשיחה יותר ובליטות המונעות נזק במקרה של נפילה. עוד הוא מגיע כבר עם מגן מסך וכן באריזה יש גם סט מדבקות עם משפטים משעשעים שאפשר להדביק בכל מקום. מלבד זאת בפנים גם כבל המרה מ-USB ל-USB-C ומטען מהיר. אחרון חביב הוא מתאם USB לחיבור אוזניות, זאת בשל העובדה המוזכרת לעיל כי OnePlus 6T כבר לא מציע יותר יציאת אוזניות.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.