וואן פלוס (OnePlus) עומדת להכריז בעוד כשבועיים על דגם ה-6T, מכשיר הדגל השני שלה לשנה הנוכחית. לקראת ההכרזה, החלה החברה לפרסם צילומים וסרטונים ראשונים ומסתוריים של המכשיר החדש בחשבון הטוויטר הרשמי שלה. צילום אחד חושף את מארז המכשיר מצידו השמאלי, בעוד שסרטון קצרצר מציג את פינת המסך. לצד אלו, מפזרת OnePlus רמזים לקיומו של סורק טביעות אצבע המוטמע במסך: ״היכונו לדרך טבעית יותר לפתיחת המכשיר״ ו-״החדשנות נמצאת מתחת לפני השטח״ הם המשפטים המצורפים לתמונות.

ואולם בעוד שמחלקת יחסי הציבור של החברה ממשיכה בעבודתה כמתוכנן, למעשה אווירת המסתורין שאותה OnePlus מנסה לפזר מתנגשת קמעה בעובדה שעיצוב המכשיר בשלמותו כבר דלף לרשת. הצילומים האחרונים שפורסמו מציגים את המכשיר מכל צדדיו, לרבות מגרעת זעירה בצורת ״טיפת מים״, מסגרת מינימלית במיוחד וצמד עדשות מצלמה בצידו האחורי של המכשיר – ללא סורק טביעות אצבע (שהועבר כאמור למסך עצמו).

המפרט צפוי לכלול את ערכת השבבים Snapdragon 845 של קוואלקום (Qualcomm) עם 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM ו-128 גיגה-בייט לאחסון מדיה. מערכת ההפעלה תהיה ככל הנראה אנדרואיד בגרסת 8.1, עם עדכון צפוי לגרסה 9 (Pie) בהמשך הדרך. כמו כן, ב-OnePlus החליטו להסיר את חיבור האוזניות הסטנדרטי מהמכשיר, ועדיין לא ברור האם תספק החברה כבל ממיר מחיבור אוזניות לחיבור ה-USB-C של המכשיר, או שתדרוש מהמשתמשים לעבור לאוזניות אלחוטיות.