תמונות חדשות שצצו ברשת מציגות לכאורה את המראה שצפוי להביא לשוק המכשיר החדש של וואן פלוס (OnePlus). מה שבולט בתמונות, אם הן אכן אותנטיות, הוא שבחברה בחרו לצרף את OnePlus 6 לרשימת המכשירים שמחקים את המראה הקדמי של iPhone X. אמנם מדובר במגרעת יחסית קטנה, שמכילה כך נראה את המצלמה הקדמית ורמקול ולא יותר, אבל עדיין היא שם – מוכנה אולי להתאמה לעבודה עם Android P.

מעבר לכך נראה שהצד הקדמי דומה מאוד למה שמציעה החברה ב-OnePlus 5T הנוכחי עם שוליים דקיקות אך קיימות מכל הכיוונים, ויחס היבט שיהיה ככל הנראה 19:9.

מאחור עם זאת יש שינוי משמעותי: המצלמות זזו למרכז מהפינה השמאלית העליונה וכעת הם מאורגנות אחת מעל השנייה, כשהמבזק מפריד בינן לבין חיישן טביעות האצבע שהפך למלבני עם פינות מעוגלות במקום העיגול הנוכחי.

מעבר לכך הציג האתר Android Central, לראשונה, תוצאות של הבדיקות הראשונות, לכאורה, של OnePlus 6 באמצעות אפליקציית בחינות המערכת Antutu בגרסה 7.0.1, והתוצאה כצפוי גבוהה מאוד ועומדת על 276,510 נקודות, גבוהה בכ-4,000 נקודות ממה שהציגה שאומי (Xioami) בטיזר של Mi Mix 2S ובערך כ-60,000 נקודות יותר מהתוצאות של OnePlus 5T, מה שמראה אולי את ההבדל המשמעותי ביותר בין Snapdragon 835 לממשיך דרכו Snapdragon 845.