למרות שאנחנו רחוקים מספר לא מבוטל של חודשים מהכרזת ה-OnePlus 6, קשה שלא להבין כבר כעת את התמונה המלאה. אבל אם זה לא היה מספיק, רבים תהו האם אכן גם וואן פלוס תלך בעקבות הטרנד האחרון ותציג מגרעת במסך משלה (notch).

התשובה היא כפי שכבר ניחשתם – אכן כן. המידע הגיע מלא אחר מאשר מנכ"ל וואן פלוס קארל פיי, אשר התראיין ל-The Verge ואמר "זו החלטה מאוד ברורה: יותר שטח מסך למשתמש. תלמדו לאהוב את המגרעת". בראיון אישר פיי כי המגרעת ב-OnePlus 6 תוצג באופן מצומם, אמנם לא מדובר במגרעת קטנה אך קטנה יותר מזו של iPhone X.

בניסיון לרכך את תלונות הלקוחות על המגרעת, פיי טוען כי הדבר נחוץ וזו דרישה מינימלית כיום בשוק. הסיבה? כדי לספק את היכולת של מסך מקצה לקצה ולהגיע לניצול של כ-90% ביחס של מסך לגוף. שם גם ממוקמים החיישנים והמצלמה הקדמית, כך שהוא נדרש בכל מקרה אם רוצים להציע את המסך המלא.

OnePlus 6 leak shows off wooden back and headphone jack

בתוך כך הודלפה תמונה של חלקו האחורי השייך ל-OnePlus 6 על ידי המדליף הסדרתי Evan Blass. בתמונה  ניתן לראות חיפוי דמוי עץ בצבע מטאלי וכן את כניסת האוזניות 3.5 מ"מ שנותרה במקומה. עוד ניתן לראות גם את חיישן טביעות האצבע הממוקם מתחת למצלמה וכן כי המסגרת מעט שונתה.

ההכרזה הרשמית של OnePlus 6 צפויה להיערך בחודש יוני הקרוב.

קרא עוד:  לטלפון הזה יש מקלדת פיזית ויכול לשמש כמחשב עם לינוקס

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.