לאחר ספקולציות רבות בנוגע למכשיר הדגל הבא של חברת OnePlus, שחררה הבוקר החברה טיזר רשמי בטוויטר שלא משאיר מקום לספק: המכשיר הבא ייקרא OnePlus 6 (ולא 6T או 5s או כל שם אחר).

הסרטון הקצר אמנם לא חושף יותר מדי, אבל הוא עמוס ברמזים ויזואליים שמספקים מידע על המכשיר. בראש ובראשונה מופיעה בו הספרה 6, וזאת לצד האמרה שמלווה את הסרטון – "המהירות שאתם צריכים", מה שמרמז על כך שהמכשיר יאובזר במעבד חזק – לפי השמועות מדובר על מערכת העל שבב Snapdragon 845 מבית קוואלקום (Qualcomm) ובזיכרון פנימי של 8 גיגה-בייט לצד אחסון פנימי של 256 גיגה-בייט. כמו כן, ה-O שבסרטון מרמזת על כך שהחברה נשארת עם מערכת ההפעלה OxygenOS, שלפי השמועות תתבסס על גירסה של Android 8.1 Oreo היישר מהקופסא.

בשבוע שעבר אישר מייסד החברה קארל פיי כי מסך המכשיר יכיל מגרעת (notch) בדומה למכשיר ה-iPhone X של אפל (Apple), וזאת על מנת לספק למשתמשים מסך גדול יותר מבלי להגדיל את המימדים הפיזיים של המכשיר. פיי טען כי המכשיר יכיל יחס תצוגה לגוף גדול במיוחד של 90 אחוזים, וכי יהיה מדובר בפאבלט עם המסך הגדול ביותר ביחס לגוף.

שמועות אחרות מדברות על השקה כבר בחודש מאי הקרוב בכל רחבי העולם, כאשר המחיר של הדגם ההתחלתי יעמוד על 500 דולר, בדומה לסדרת ה-OnePlus 5T.