בשבועות האחרונים לא ניתן היה להתעלם מהרמיזות העבות של וואן-פלוס (OnePlus) אודות הכרזה קרבה על מכשיר חדש. עתה היא חושפת באופן רשמי כי ב-16 לנובמבר, יום ה', תערוך אירוע בניו-יורק ושם תציג את מכשיר הדגל החדש OnePlus 5T, זאת כ-5 חודשים בלבד מהצגת הדגם הקודם OnePlus 5.

למרות כי החברה הקפידה לשמר את מעטה החשאיות, הרמזים שהותירה ברשתות החברתיות מאפשרים לבנות תמונה כמעט מלאה של המתוכנן להיחשף בעוד כשבוע: הפרט המעניין ביותר ב-OnePlus 5T והוא גם היחיד שזוכה לאישוש במובן מסוים עם הסיסמה "תצוגה חדשה" ("A New View") שמתנוססת על ההזמנה לאירוע החשיפה, הוא הצטרפות היצרנית למגמה המובילה כיום בשוק הסלולר והיא מסכים רחבים בעלי שוליים דקים. כך, על פי ההשערות, צפוי להציג ה-OnePlus 5T מסך שגודלו 6 אינץ' ברזולוציה 2160×1080 פיקסלים וביחס היבט של 18:9. מכאן גם ניתן לשער כי וואן-פלוס תבחר להעביר את חיישן טביעת האצבע לגבו של המכשיר זאת לשם פינוי השטח למסך.

מעבר לכך ל-OnePlus 5T צפוי להציג מצלמה קדמית באבחנת 16 מגה-פיקסל ואילו המצלמה האחורית תשלב זוג חיישנים באבחנת 20 מגה-פיקסל. פרט לכך השבב צפוי להישאר Snapdragon 835 מתומן הליבות תוצרת קוואלקום (Qualcomm), זיכרון העבודה (RAM) יגיע עם 8 ג'יגה-בייט, וכן זיכרון האחסון המירבי יציע 128 ג'יגה-בייט. כמובן שהמכשיר גם צפוי להריץ את גרסת אנדרואיד 8.0 'אוראו' (Android 8.0 Oreo).

קרא עוד:  סקירה: OnePlus 7 Pro - מהיר יותר, מרשים יותר, יקר יותר

לבסוף מנכ"ל החברה קארל פיי רמז לאחרונה כי מחירו של ה-OnePlus 5T אינו צפוי לעבור את ה-600 דולר (כ-2,105 ש"ח). עוד נחשף כי מכירתו המוקדמת תחל מספר ימים לאחר מכן, ב-21 לנובמבר, וב-28 לנובמבר יצא להשקה מורחבת.