הדיו האלקטרונית בקושי יבשה על ההכרזה הרשמית ותחילת המכירות של OnePlus 5T, מכשיר הדגל החדש של וואן פלוס (OnePlus), והחברה כבר שחררה עדכון רשמי למערכת ההפעלה שלו, Oxygen 4.7.4. העדכון החדש מציע שיפור לאחר מהבעיות הראשונות עליהן דווח בהקשר של המכשיר החדש, והם ביצועי המצלמה ואיכות התמונות שמקבלים.

החברה טוענת שהעדכון הנוכחי, שנפחו 285 מגה-בייט, מספק פתרונות גם לממשק וגם לאיכות, ובעיקר בכל מה שקשור לצילום תמונות בתאורה נמוכה, החשיפה בעת שמצלמים תמונות סלפי, ובמקרים מסוימים, ביטול השימוש ב-'ייפוי' באופן אוטומטי.

מעבר לכך מציע העדכון שיפור לאיכות השמע ברמקול ובאוזניות של המכשיר, שיפור ליכולת פתיחת המכשיר באמצעות פני המשתמש, מיטוב לצריכת הכוח של המכשיר בעת שמשתמשים בקישוריות WiFi, וגם טיפול בבעיות של תגובה לא יציבה בעת שמתמשים ב-GPS ובחיישן טביעות האצבע של המכשיר.

העדכון כבר אמור להיות זמין OTA עבור משתמשי המכשיר, ולפי החברה, הוא ייתרחש באופן הדרגתי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.