היצרנית הסינית OnePlus צפויה להשיק את ה-5T, מכשיר הדגל החדש שלה, באירוע מיוחד שייערך ביום חמישי הקרוב (ה-16 בנובמבר), אולם עיצוב המכשיר והמפרט הטכני המלא שלו נחשפו מראש במהדורה הגרמנית של אתר הטכנולוגיה ZDNet. עורכי האתר הצליחו להשיג את המכשיר ופרסמו בזריזות גלריית תמונות שאומנם הוסרה לאחר בקשתה של OnePlus, אך לא לפני שהצילומים הופצו הלאה.

מלבד זאת ומוקדם מאוד מהצפוי וידאו בלוגר העלה 5 דקות מלאות של פתיחת קופסה ל-OnePlus 5T. הסרטון שהועלה ל-YouTube והוסר לאחר מכן הספיק כבר להגיע למקומות שונים ברשת ומציג את המכשיר החדש במלא הדרו.

The OnePlus 5T YouTube screenshot. Image credit: EliTdrone, Youtube

בהתאם לדיווחים הקודמים בנושא, ה-OnePlus 5T מאמץ את המראה האופנתי וכמעט נטול מסגרת סביב התצוגה. מסך OLED בגודל 6.01 אינצ׳ ובאיכות 1080p, הוא כנראה השינוי העיקרי מהדגמים הקיימים של OnePlus. מעבד מסוג Snapdragon 835 ו-6 או 8 ג׳יגה-בייט של זיכרון RAM יבטיחו כי המכשיר יפעל בזריזות, וניתן יהיה לרכוש אותו בגרסאות המכילות 64 או 128 ג׳יגה-בייט לאחסון קבצים, תמונות ומוזיקה. מחירן של הגרסאות השונות לא צוין במסמכים שהגיעו עם המכשיר, ועל כן טרם נחשף.

מאכזב מעט לגלות כי מערכת ההפעלה שעמה ה-OnePlus 5T יגיע למדפי החנויות היא אנדרואיד בגרסת 7.1.1 ולא אנדרואיד Oreo 8.0 החדשה יותר, אם כי עדכון הגרסה יתרחש בוודאי בתוך שבועות ספורים. באשר לתאריך ההשקה, ה-5T צפוי להגיע לחנויות בארה״ב ובאירופה ב-21 בנובמבר.

וידאו: OnePlus 5T בפתיחת קופסה