לקראת חשיפותו הצפויה של OnePlus 3, חברת OnePlus מכינה את הקרקע וכהרגלה היא מנסה ליצור באזז גדול ברשת ואתה זה היא עושה השנה עם OnePlus Loop VR שאותם היא תחלק במתנה ל-30,000 המזמינים הראשונים.

כשרק עלות המשלוח מפרידה בינם לבין הרוכשים הפוטנציאלים, המלאי כצפוי, אזל בתוך שעות בודדות ועל הדרך גם מי שניסה להיכנס לחנות של OnePlus גילה כי היא אינה זמינה ברוב שעות הלילה והשרתים קרסו מרוב העומס. אז כך היא פתחה למעשה את חגיגות ההשקה הקרובות, וכן גם הפעם היא תשדר את האירוע במציאות מדומה ועל כן יש להצטייד במשקפיים מתאימים כמו Google Cardboard.

OnePlus Loop VR הם המשקפיים הראשונים של OnePlus המספקים יכולת צפייה ב-360 מעלות באמצעות יישומים או משחקים תומכים ואלו מותאמים לכל מכשיר אנדרואיד בגודל של 5 עד 6 אינץ’, כך שבדומה למשקפי מציאות מדומה אחרים, צריך לחבר פיזית את המכשיר המשמש כמסך למשקפיים. בניגוד ל-Cardboard, משקפי Loop VR מיוצרות מפלסטיק קשיח ומשקלם 366 גרם והם פותחו בשיתוף Ant VR, יצרנית משקפי מציאות מדומה המוכרת בתחום.

את המשקפיים לא תוכלו להשיג כבר אבל כן תוכלו לצפות בשידור החי כאשר OnePlus ייחשפו מתי אירוע ההכרזה יתקיים באופן רשמי. בינתיים אפשר להסתפק בשמועות האחרונות שמקבצות את כל הפרטים הידועים לנו.