לאחר שני מכשירים מוצלחים של החברה, ה-OnePlus וגם ה-OnePlus 2, מתכננת OnePlus להציג לעולם את הגרסה השלישית של מכשיר הדגל שלה ה-OnePlus 3. השמועות האחרונות מדברות על כך שהחברה תציג את המכשיר החדש ב-7 באפריל במהלך אירוע רשמי שייערך בבייג'ין.

את הרמזים אנו מקבלים ממספר מקורות ואף ממייסד החברה, קארל פיי שהצהיר זאת בעבר ל-Cnet ומלבד זאת, נצפו מבחני הביצועים ב-AnTuTu, מה שמסגיר את המפרט העתיד להגיע: מכשיר ה-OnePlus 3 יושק תחת הדגם A3000 ולפי הפרטים הוא יהיה בעל אותו מסך בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה זהה של 1080×1920 פיקסלים Full HD. המכשיר יכיל את השבב Snapdragon 820 ומעבד גרפי Adreno 530, בדומה ל-LG G5, זאת בנוסף לזיכרון העבודה של 4 גיגה-בייט וזיכרון אחסון בנפח 32 גיגה-בייט. המצלמה האחורית היא באיכות 16 מגה פיקסל ומקדימה אפשר לצפות למצלמה באיכות 8 מגה פיקסל. בדומה לדורות הקודמים, גם כאן תרוץ מערכת ה-OxygenOS המבוססת על Android 6.0.

חודש הבא צפוי להיות גדוש הכרזות של היצרניות הסיניות: מלבד OnePlus, גם וואווי (Huawei) תשיק את המכשיר החדש שלה בליין ה-P9 ב-6 לאפריל ומייזו תשיק את ה-m3 Note באותו היום בדיוק.

עדכון: OnePlus הצהירה כי בתאריך זה לא יושק OnePlus 3. חבל.

כתב: איתי סימון