הערב יוכרז OnePlus 3, הדור השלישי למכשיר המצופה של היצרנית הסינית שהייתה האלמונית יחסית עד פריצתה לשוק עם OnePlus One. את ההשקה, תעביר החברה בעוד זמן קצר, בשעה 19:30 שעון ישראל ואתם יכולים לצפות בשידור חי.

עדכון: רשמי: OnePlus 3 בעיצוב דקיק ומפרט משודרג

סביר כי אתם לא בין ה-30,000 המשתמשים שזכו לקבל את משקפי OnePlus Loop VR שחולקו לכבוד ההכרזה, אבל לשמחתנו לא חייבים אותם ספציפית אותם שכן ניתן להשתמש בכל משקפי מציאות מדומה אחרות, גם כאלה מקרטון כמו Google Cardboard. אם ברשותכם מכשיר אנדרואיד, כל שצריך הוא להוריד את אפליקציית Loop מהחנות, לכוון את הטלפון החכם במשקפיים ולהתחיל לצפות בשידור חי ב-360 מעלות.

אם אין ברשותכם משקפי מציאות מדומה תוכלו עדיין לצפות בשידור, אך אם אתם בעלי מכשיר iOS – כנראה שלא תוכלו לצפות בשידור החי ואת העדכונים תוכלו לקבל בציוצים בעמוד הטוויטר שלה. OnePlus אמנם הקדישה עמוד באתר האינטרנט שלה, שם כבר הספירה לאחור החלה, אולם לא ניתן אם אין לכם מכשיר והורדת האפליקציה הייעודית.

בינתיים כל המידע והתמונות הודלפו לרשת ומעניין יהיה לראות איך OnePlus תצליח להפתיע ולפיו, המכשיר יכלול את שבב Snapdragon 820 עם זיכרון עבודה (RAM) של 4 או 6 גי’גה-בייט. המסך נותר 5.5 אינץ’ ברזולוציית Full HD, מצלמה 16 מגה פיקסל וקדמית 8 מגה פיקסל, האחסון הפנימי 32 או 64 ג’יגה-בייט והסוללה בהספק של 3,000 או 3,600 מיליאמפר/שעה. השינוי הבולט הוא כמובן העיצוב המתכתי ושדרוג החומרה הצפוי.

קרא עוד:  מצב Ambient Mode הגיע למכשירי OnePlus