כחודש וקצת לאחר שהושק בעולם, OnePlus 2 מגיע לישראל: לפני שעה קלה נשלחה הזמנה לעיתונאים על אירוע שייערך ב-13.10 בו צפויה סי-דאטה, נציגת OnePlus בישראל, להשיק את המכשיר החדש.

בהזמנה אמנם לא נכתבו פרטים מעבר לתאריך והשעה והעובדה כי האירוע ייערך בתל-אביב, אך באופן מסקרן מאוד חתום עליה לא פחות מאשר מייסד החברה, קארל פיי (Carl Pei) בה נכתב כי הוא מצפה לראותנו שם ואנחנו בהחלט מצפים לבואו. באם אכן יגיע, מדובר בהחלט בהבעת אמון בשוק הישראלי, אל אף גודלו הקטן ביחס לשאר מדינות העולם וכפי הנראה, ניסיון לעשות סדר בכל הייבוא המקבילי של המכשיר המתרחש בארץ.

בניגוד לשאר מדינות העולם, ה-OnePlus 2 יימכר בארץ באופן ישיר וללא צורך בהזמנה, תהליך מסורבל וארוך שרבים מעדיפים לוותר עליו, דבר שגרם לפאי להוציא הודעת התנצלות על כך והבטחה כי יספקו דרכים נוספת לקבלת הזמנה. השבוע החברה גם הוציאה הודעה במיוחד לישראלים שלא לרכוש את המכשיר בייבוא מקביל שכן אלו דגמים המיועדים לשוק הסיני עם תמיכה בתקשורת שונה מזו שבישראל וכן בשל התלונות שעלו כי חלקם מכילים וירוסים ורוגלות.

OnePlus 2 נמכר מעבר לים במחיר של כ-430 דולר לגרסת ה-4GB, שזה כ-1,700 שקל לפני מיסים וכי בייבוא מקביל בישראל ניתן למצוא את המכשיר סביב 2,400 שקלים. לכן, אפשר להניח כי  מחירו בארץ יעמוד סביב 2,200 שקלים, בדומה לדור הקודם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.