חלק מקהל הלקוחות של OnePlus, וליתר דיוק בעלי OnePlus 2, כועסים על החברה לאחרונה. הם אף החליטו לפתוח בצעדי מחאה כנגד היצרנית הצעירה, מכיוון שזו לא מספקת פרטים בנוגע לעדכון לאנדרואיד 7.0 (Android Nougat) עבור המכשיר שלם, ומביעים חשש שהחברה החליטה לזנוח אותם מאחור ולא לספק את העדכון המיוחל.

חלק מאותם משתמשים החליטו לקחת את העניין לידיהם, ובפורום הרשמי של החברה פתחו שרשור הקורא לחברה לחזור ולהתייחס באכפתיות ללקוחות הוותיקים שלה. עד עתה טרם התקבלה התייחסות רשמית מהיצרנית.

ניתן להבין את התסכול של בעלי OnePlus 2. העדכון לגרסה 7.0 של אנדרואיד זמין מאז חודש אוגוסט אשתקד, ובעלי הדגמים OnePlus 3 ו-3T כבר קיבלו את העדכון בחודש דצמבר האחרון, ולמעשה צמד המכשירים כבר מריץ את גרסה 7.1.1 עם Oxygen OS 4.1.

לעומתם הרוכשים של מכשיר הדגל של השנה הקודמת נאלצים 'להמתין בחושך' כשהחברה טרם סיפקה פרטים או צפי בנוגע לעדכון. מעבר לכך, כאמור, כבר עולה החשש כי OnePlus 2 לא יעודכן לעולם לנוגט באופן רשמי, וזאת מכיוון שהעדכון האחרון שהתקבל למכשיר עדכן את OxygenOS לגרסה 3.5.8 אשר מבוססת על אנדרואיד מרשמלו עם עדכוני האבטחה של חודש מרץ.