שבועות בודדים לאחר השקתו בעולם, מגיע ה-OnePlus 2 גם לישראל ביום ג' הקרוב (13.10), ובעוד שכבר החל להימכר בייבוא מקביל (פרללי), הוא למעשה לא הגיע לכאן באופן רשמי. אמש החלו החנויות למכור את OP2 עוד לפני הגעתו, כך ברשת באג המחיר עומד על 2,499 שקל ואילו ברשת איבורי מחירו יעמוד על 2,445 שקל, זאת לדגם ה-64 ג'יגה-בייט וכולל אחריות לשנה מאת C-Data, היבואן הרשמי.

מחירו של המכשיר גבוה יחסית בהשוואה לחנויות מעבר לים: כך לדוגמה, ניתן לרכושו ב-1750 שקל לפני מיסים באתר צ'יינה ביי עם אחריות מקומית לשנתיים או מי שיסתפק בדגם ה-16 ג'יגה-בייט יוכל לרכוש ב-389 דולר באתרים הסינים, שהם כ-1,500 שקל לפני מיסים. לכך צריך להוסיף כי אפשר למצוא מכשירים מובילים אחרים בישראל במחיר נמוך אף יותר כמו ה-LG G4 או ה-Huawei P8.

בניגוד לשאר המדינות בהן כבר נמכר המכשיר, הרוכשים מישראל יוכלו להשיגו ללא צורך בהזמנה, זאת בזמן שרבים בעולם התאכזבו שוב לגלות כי הזמנות כמעט שאינן נשלחות, דבר שגרר התנצלות של קארל פיי, מנכ"ל החברה, אשר הבטיח לבצע ימי מכירות ללא צורך בהזמנה, כפי שיתקיים ביום שני הקרוב.

מכשיר ה-OnePlus שהוצג באופן רשמי לפני כשלושה חודשים, הוא ממשיך דרכו של ה-OnePlus One שעורר לא מעט באזז תקשורתי. גם הדור הנוכחי, בדומה לדור הקודם, מציע מסך בגודל של 5.5 אינץ' וברזולוציית 1080p. עיקר השיפורים באים לידי ביטוי תחת מכסה המנוע, שם ניתן למצוא מעבד מתומן ליבות על בסיס שבב Snapdragon 810, זיכרון עבודה של 4 או 3 ג'יגה בייט וכן סוללה בנפח של 3300 מילי-אמפר/שעה. בנוסף הוסיפה החברה חיישן טביעת אצבע וכן את החיבור החדש, USB Type C. עוד על המכשיר בסקירה שלנו.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.