משתמשי OneDrive, שירות האחסון בענן של מיקרוסופט (Microsoft) ישמחו לגלות כי החברה ממשיכה להרחיב את התמיכה שלה בהתקנים שלה חברות מתחרות.

הגרסה החדשה של אפליקציית OneDrive לאנדרואיד (Android) מביאה עמה, מעבר לתיקון תקלות ושיפור בביצועים, תמיכה בהזרמת תוכן אל התקן ה-Chromecast של גוגל (Google). הגרסה החדשה של יישום ה-OneDrive זמינה כבר עתה להורדה בחינם מה-Google Play, חנות היישומים למכשירי אנדרואיד.  לחיצה על הצלמית המתאימה מאפשרת להציג את התמונות המאוחסנות בזיכרון המכשיר או בענן באמצעות מסכים המצוידים ב-Chromecast.

כאמור העדכון זמין כבר עתה עבר משתמשי האנדרואיד בלבד, ונראה כי בעלי מכשיר iOS, המשתמשים שימוש בשירות האחסון של מיקרוסופט, ייאלצו להמתין קצת יותר ליכולת החדשה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.