מותג הצילום OLYMPUS משיק את מצלמת הדגל בסדרת הקשיחות שלו, ה-TG-1, שתגיע בחודש הבא לישראל ומציגה יכולות ביצוע ייחודיות עם עדשה המכילה צמצם מהיר במיוחד (f2.0), שמסוגל ללכוד תמונות איכותיות ובהירות גם בחושך מתחת למים, עד לעומק של 12 מטרים (!).

 הקשיחה החדשה לבית OLYMPUS הינה למעשה ראש שבט הקשיחות, היות והיא מצוידת בנתונים המתקדמים ביותר בקטגוריה: עמידה למים עד לעומק של 12 מטרים, עמידה בפני נפילות עד לגובה של 2 מטרים, עמידה לקור עד לטמפרטורה של 10- מעלות צלזיוס ועמידה בפני זעזועים עד ל-100 ק"ג.

היא לא רק קשיחה אלא גם קומפקטית, ומאובזרת בטכנולוגיית ה-iHS החדשנית של המותג ((Intelligence, High Sensitivity and High Speed, המשפרת את הסיכויים לצילום תמונות חדות וברורות במצבים קשים כמו תאורה חלשה בתוך הים או בערפל – ללא "רעשים", תצוגת OLED עשירה בצבעים ובניגודיות גבוהה, GPS מובנה, ו-3 מצבי צילום חדשים המותאמים במיוחד לצלמים חובבי הטיולים, הצלילות והספורט האקסטרימי: Low Light (עבור חדות תמונה במצבי צילום עם אור חלש מאוד), Super Sports (עבור חדות צילום בצילום אובייקטים הנעים במהירות) ו-Super Macro (לצילום קלוז-אפים רק במרחק 1 ס"מ מהעדשה).

"ויהי אור"- עם צמצם f2.0 מהיר במיוחד, מעבד התמונה המתקדם TruePic VI, איכות תמונה של 12 מגה-פיקסל וחיישן CMOS, המצלמה החדשה מאפשרת לנו לצלם תמונות איכותיות ביותר במצבי צילום קשים במיוחד, שעד כה לא הצלחנו לתעד כראוי. במצבי תאורה קשים, כמו בצלילה לעומק רב מתחת למים או כאשר רק הירח מאיר לנו את הלילה, אך גם בצילום של תנועות מהירות במיוחד, כמו תחרות ריצה – תמונות חדות וברורות יתקבלו בעזרת הפוקוס האוטומאטי המתקדם של המצלמה (המוכר בעיקר מסדרת ה-PEN).

קרא עוד:  אידיגיטל מרחיבה את פעילותה בתחום הסאונד

 לקשיחה החדשה ניתן לצרף תוספות שישדרגו עוד יותר את חוויית הצילום (בתשלום נפרד): עדשת עין דג (לצילום רחב ודינאמי יותר) ועדשת טלפוטו (להגדלת התקריב בצילומי קלוז-אפ על-ידי הגברת הזום האופטי ל-6.8x-13.6x).

http://www.youtube.com/watch?v=JoBfxOX6_gA

מפרט טכני

12 מגה פיקסל

חיישן CMOS עם תאורה אחורית HDR

עדשת זום 4x (25-100 מ"מ) בעלת זכוכית קשיחה להגנה מרבית

צמצם מהיר במיוחד בעדשה f/2-4.9

עמידות למים עד 12 מטרים, נפילות עד 2 מטרים, קור עד מינוס 10 מעלות צלזיוס וזעזועים עד 100 ק"ג

טכנולוגיית iHS

מנגנון נעילה כפול להגנת הבטרייה וכרטיס הזיכרון

מצב TAP CONTROL לשליטה במצלמה ע"י מגע או הטיה, מתאים בעיקר ללובשי כפפות

מעבד תמונה TruePic VI

3 מצבי צילום חדשים: Low Light, Super Sport, Super Macro

מסך 3 אינצ' בטכנולוגיית  OLED(610,000 פיקסלים)

GPS מובנה ומצפן דיגיטלי

מבזק מובנה

מנומטר בילט-אין לבדיקת העומק מתחת למים

צילום וידאו ברזולוציה 1080p Full HD

מייצב תמונה לסרטונים Multi-motion Movie IS

i-Auto

AF Tracking

מייצב תמונה כפול לסטילס

12 פילטרים לצילום סטילס ווידיאו אמנותי

פלאש LED מיוחד עבור צילום מאקרו

טעינתUSB  (אין צורך לנתק את הסוללה מן המצלמה)

מחיר: 2,499 ש"ח כולל כרטיס זיכרון 8G

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.