ישנם מספר אירועי ספורט במהלך השנים שגורמים לכל העולם להיות מרותקים למסכים, ואמש, בפתיחת האולימפיאדה בלונדון 2012, נשבר השיא בבריטניה כאשר 22.4 מיליון צופים היו מרותקים אל המרקע. השנה נראה כי זהו אירוע האולימפיאדה הטכנולוגי ביותר שראינו, החל משימוש בסמארטפון לצ'ק אין במלון, לשלוט בטלוויזיה, ועד לשלם בבתי עסק בעיר. הדרך להתעדכן בכל הנעשה באולימפיאדה כיום היא מגוונת. החל מהרשתות החברתיות, טלוויזיה וכמובן, אפליקציות בסמארטפון.

London 2012 Results App
זוהי האפליקציה הרשמית של האולימפיאדה אשר תשאיר אתכם מעודכנים בכל הנעשה בכל רגע באירועי הספורט השונים. האפליקציה עמוסה בכל פרט של מידע, אפילו עמוסה מידי, אבל עם מעט שימוש לומדים להגיע לאירועים המעניינים אותנו. ניתן להתעדכן בתוצאות בשידור חי עם תמונות וחדשות מהאירוע בזמן שהוא מתרחש. ישנו יומן אירועים בו ניתן לעבור על כל אירועי הספורט השונים ומתי הם מתרחשים, ניתן לעבור בין הזוכים במדליות לפי שמותיהם, לצפות בכל המקצים אשר מתקיימים לפי הזמן המקומי, לקבל מידע על כל הספורטאים שבאולימפיאדה וכן לסמן משחקים לתזכורות ומעקב. בהחלט אפליקציה מקיפה לחובבי האולימפיאדה.

להורדה: BlackBerry | Android | iOS | Windows Phone

London 2012 Join In App
אפליקציה רשמית נוספת המנסה להעביר את חווית האולימפיאדה למי ששם וגם קצת למי שאינו שם. האפליקציה נפתחת בלו”ז היומי בו מוצגים התחרויות המתקיימות לפי שעון מקומי כאשר בכל אירוע ניתן לקבל מידע על מיקומו, משתתפים, מזג האוויר וכיצד להגיע למקום. בכפתור שבחלקו השמאלי ניתן להגיע משם לכלל אירועי הספורט לפי המקצים השונים, לבדוק היכן אפשר לאכול בסביבה, לבלות ולמצוא אטרקציות שונות. בחלק נוסף תחת Places ניתן לעבור על גבי המפה בכל האצטדיונים והאירועים המתקיימים בסביבה הקרובה. תחת Buzz נמצא את החדשות האחרונות, התמונות מהאירועים, סרטונים לצפייה, הסטטוסים ברשתות החברתיות וגם לצלצל בפעמון האולימפי. לבסוף ישנו מדריך מקוצר כיצד להתמצא בעיר, איך לרכוש כרטיסים, להשתמש בתחבורה הציבורית ועוד.

קרא עוד:  התקבל קוד אימות במסרון? גוגל תחסוך לכם את ההקלדה

להורדה: BlackBerry | Android | iOS

London 2012
אם להתעדכן בזריזות זה מה שמעניין אתכם, אפליקציה זו מציגה במסך הפתיחה את רשימת המדליות שקיבל כל מדינה ומדינה המשתתפת בתחרות. ישנה חלוקה לפי ענפי ספורט וכל האירועים המתקיימים, ניתן להוסיף תזכורות אישיות לפני כל אירוע, לעבור בין מתקני הספורט השונים ולקרוא עליהם מידע, להגדיר אירועים מועדפים ועוד.

להורדה: Android

Reuters Olympics London 2012
סוכנות הידיעות הגדולה רויטרס השיקה אפליקציה ייעודית לאירועים האולימפיים בלונדון ומציגה שם ממשק ייחודי עם תצוגה לפי ציר זמן ותמונות מרשימות מכל המתרחש. ניתן לגלול מטה ולצפות בתמונות מאירועים ובהקלקה על התמונה נקבל מידע עליה והמצולם בה. ניתן לשתף תגובות בין המשתמשים באפליקציה ולקבל מידע נוסף על הצלם. עוד ניתן לצפות, בדומה לאפליקציות האחרות, בלוח האירועים הצפוי, תוצאות המשחקים, לקבל התראה על אירועים צפויים וכן לקבל מידע על זכיות במדליות. ישנה גם אפשרות לצפות בתמונות מאירוע ספציפי ולסמן אירועים למעקב. החיסרון: לאייפון בלבד.

להורדה: iOS

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.