מעבר להיות קונסולה ניידת בלבד, ה-Switch Lite שהוכרזה השבוע מציעה שיפור מתחת למכסה בדמות מעבד משודרג אשר מציע חיי סוללה ארוכים יותר. מסתמן כי המעבד הזה יגיע גם אל הדגם ה'רגיל' של הקונסולה שכן בקשה שהוגשה בנינטנדו (Nintendo) אל הוועדה הפדרלית לתקשורת (Federal Communications Commission) של ארצות הברית חושפת כי בחברה היפנית מתכוונים לשווק דגם של קונסולת ה-Switch הקלאסית כשזו תזכה שינויים קלים בחומרה.

המסמך שהוגש אל הוועדה, מבקש לשווק מוצר שכבר קיבל אישור בעבר ואף נמכר כיום אך מצהיר על שינויים שנעשו בו. במסמך מצויין כי השינויים אמורים כוללים: "שינוי בסוג מערכת על שבב", "שינוי בסוג זיכרון ה-NAND" ו"שינויים בלוח המעבד בעקבות אלו המוזכרים קודם".

דגם ה-Switch שנמכר כיום מונע על ידי Tegra X1 מערכת על שבב של Nvidia שהושקה ב-2015 וייתכן כי השינוי המדובר מתייחס לאותו דגם אך בליתוגרפיה שונה אשר יציע שיפור בביצועים והארכת זמן חיי הסוללה. אך כרגע מדובר בהשערה שתזכה לאימות ברגע שהדגם החדש של הקונסולה יגיע למדפים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.