הימים האחרונים הם ממש ימי זוהר עבור ההאקר Pod2g. כל העיניים נשואות אליו, וכל ציוץ קטן (תרתי משמע) על התקדמות בנושא הפריצה הלא קשורה ל-iOS 5.1 הופך במהרה לתעמולה תקשורתית של ממש. אמנם לא תוכלו להתקשר להאקר באופן אישי ולשאול אותו מה קורה עם הפריצה, אך כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו, ישנן הרבה דרכים לעקוב אחריו. אז לא, אין לו חשבון Instagram, אבל כמו לכל גוף שמכבד את עצמו כולנו היינו בטוחים שיש לו דף ברשת ה-Facebook.

הדיווח האחרון שמסרנו לכם בקשר לפריצה היה מבוסס על הנאמר בדף ה-Facebook של ההאקר, מתוך חוסר הידיעה שהוא אכן מזויף. עכשיו, מודיע ההאקר בחשבון ה-Twitter שלו (חשבון אמיתי, כנראה), כי דף ה-Facebook שלו הוא זיוף: "Just for information, the pod2g Facebook page is fake".

אז הפריצה לא באמת כל כך קרובה?
למעשה, כן. היא קרובה. מאוד קרובה. על פי הדיווחים, משתמש Twitter צייץ ל-pod2g בשעה תשע בבוקר ציוץ לפיו "זה באמת עובד!", וקיבל מההאקר ציוץ בחזרה שאומר "תודה על החדשות". הוא כנראה מדבר על הפריצה, כך שהפריצה נוסתה על מכשיר והיא אכן עובדת. עדיין לא נמסר איזה מכשיר זה היה, אך כמובן שההאקר ירצה לנסות את הפריצה על כל סוגים נוספים של מכשירים על מנת להיות בטוח שהפריצה עובדת.

הפריצה צפויה להשתחרר בימים הקרובים, ואפילו בשעות הקרובות. הישארו מעודכנים, אבל רק ב-Twitter.