ה-Droid DNA של HTC לא יישאר בלעדית לארה”ב, זאת כבר ידענו לאחר שראינו את הגרסה הבינלאומית לראשונה בשבוע שעבר. כעת מגיעים תמונות נוספות לרשת המציגות את המכשיר במגוון המכשיר מגוון פוזות וצבעים נוספים.

המכשיר ככל הידוע יכונה Deluxe או DLX ויציע את אותו המפרט של ה-DNA או ה-J Butterfly שהוכרז ביפן עם מסך ה-5 אינצ' Full HD רק שיותאם לרשתות ה-GSM ויופץ בעולם, ועל פי הערכות זה יתרחש ב-6 לדצמבר אז HTC תכריז על המכשיר החדש.

מפרט ה-DNA כזכור כולל מעבד Snapdragon S4 Pro מרובע ליבה בתדר של 1.5 ג'יגה הרץ (כמו בנקסוס 4), 2GB RAM ו-16 ג'יגה זיכרון. מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED כמובן ב-1080p, מצלמה 2 מגה פיקסל קדמית, תקשורת LTE, Wi-Fi, NFC, Bluethoot 4.0 וכן הסוללה בעלת קיבולת של 2020mAh.

בינתיים התמונות חושפות לנו את עיצוב המכשיר שלא במפתיע, דומה מאוד ל-DNA ויוצע בשלושה צבעים: שחור, לבן וחום. אין עוד מידע מעבר לכך (ובטח לא על מחיר בישראל למי שישאל בתגובות) כך שנצטרך להמתין לפרטים נוספים בהמשך. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.