מידע רשמי אשר הגיע מסמסונג דנמרק אישר כי עדכון ה-Android 4.1 המוכרת בשם Jelly Bean יגיע למכשיר ה-Galaxy S III בחודש הבא. עוד אושר כי גם מכשיר ה-Galaxy S II אותו חששנו כי לא יעדכנו, נמצא בין הרשימות והוא יקבל עדכון רשמי לגרסת JB בחודש אוקטובר.

עוד נודע ברשימה כי גם מכשירים נוספים יקבלו עדכון, כמו ה-Galaxy S Advance אשר ישודרג לגרסת ICS, וגם מכשירי הטאבלטים Galaxy Tab 8.9,10.1 ו-7.7 ישודרגו ל-ICS, אולם לגביהם לא נמסר תאריך ספציפי.

ב-CNET מוסיפים לדיווחים ומצטטים הצהרה של נציג סמסונג האומר כי עדכון JB עבור מכשיר ה-GS3 יגיע בקרוב לשוק האירופי, אולם לשוק האמריקאי זה יכול להתעכב. לדברי הנציג, החברה זקוקה לביצוע הליך מסוים כאשר משיקים שדרוגי תוכנה חדשים אשר שונה מאזור לאזור.

עד כה סמסונג לאח שפה את כל המידע בנוגע לעדכון המכשירים לגרסאות חדשות, והציפייה כי תצא הודעה רשמית ומסודרת מסמסונג העולמית. בינתיים אצלנו, אין מידע על שחרור הגרסה בישראל, ומי מהמכשירים הנמכרים דרך היבואנית הרשמית אכן יקבל עדכון. סביר כי ה-Galaxy S III יהיה בין הראשונים לזכות לשדרוג בישראל, ומעניין האם ומתי גם ה-S II והגלקסי טאב שנמכר כאן בכמויות לא קטנות ייזכו גם הם לשדרוג. נמתין לדיווחים ונעדכן.