לאחר המתנה ארוכה מאוד, הרגע לו כל בעלי מכשיר ה- Galaxy S II בישראל חיכו, הגיע. סאני תקשורת, יבואנית ונציגת סמסונג מובייל בישראל, דיווחה בעמוד הפייסבוק שלה כי ממחר בבוקר (ג') גרסת ה-ICS (או בשמה המלא – Ice Cream Sandwich), תהיה זמינה לכל מכשירי Galaxy S II אשר נקנו בחברות הסלולר או ישירות מסאני.

על פי ההודעה של סאני, "כבר מחר בבוקר בעלי מכשירי סמסונג אשר רכשו את מכשיריהם בחנות סאני ואצל המשווקים המורשים יכולים לעדכן גרסה ומוזמנים להגיע אל חנות סאני תקשורת יבואנית ומשווקת מוצרי הסלולר של סמסונג בישראל." אם תהיתם לגבי עדכונים "דרך האוויר" (FOTA) או דרך תוכנת Kies, הם יהיו זמינים בימים הקרובים.

היינו ראשונים, הפכנו לאחרונים
כזכור, לפני כחודשיים וחצי סאני הודיעה בעמוד הפייסבוק שלה כי העדכון המיוחל יגיע ב-14 למרץ, אך כפי ששמתם לב – זה לא קרה. סאני נשאלה רבות לגבי סיבת עיכוב העדכון, ומשתמשים רבים התאכזבו. הציפייה להיות הראשונים בעולם אשר מקבלים את גרסת ה-ICS הייתה בהחלט מרגשת, אך כאמור – לשווא.

בכל אופן, לאחר עיכוב ארוך-טווח, העדכון המיוחל סוף-סוף מגיע. כל משתמשי ה- Galaxy S II בישראל, יוכלו לנצל לקבל ביצועים משופרים וליהנות מגרסת האנדרואיד האחרונה. אם אתם לא יכולים להתאפק מספר ימים לעדכון המכשיר בבית, אתם מוזמנים לרוץ כבר מחר בבוקר לעדכן בחנות של סאני, אחרת יש לבדוק האם העדכון התקבל תחת תפריט ההגדרות של המכשיר.