למרות מאמציה לקדם את Windows Phone, מיקרוסופט כבר הבינה כי היא לא יכולה להרשות לעצמה לפספס את קהל המשתמשים במערכות המתחרות, ולכן פיתחה לא מעט אפליקציות גם ל-iOS וגם לאנדרואיד, אולם התוכנה החשובה ביותר למיקרוסופט והרווחית היא חבילת יישומי האופיס המשרדית, שעל פי שמועות קודמות היא צפויה לנחות למחשב הטאבלט של אפל. כעת, אותו האתר שהביא את הדיווח הקודם, מציג לראשונה הוכחות חותכות על הימצאות ה-Office 365 לאייפד.

התמונה שהפיץ מציגה את מסך הפתיחה של יישום האופיס עם גישה מהירה ליצירת מסמך חדש של וורד, פוור פוינט או אקסל וממשק ידידותי למסך מגע עם אלמנטים של ממשק המטרו. The Daily אשר הפיץ את התמונה אף טוען כי האפליקציה כבר מוכנה ושוגרה לבדיקה של אפל.

מיקרוסופט: התמונה מזויפת
והאמנם, מיקרוסופט טוענת כי הדברים אינם נכונים, ומכחישה כל קשר לדיווח של האתר: “הסיפור של The Daily מבוסס על שמועות וספקולציות שאינם נכונות. אין לנו עוד מה לומר בנידון.” מיקרוסופט גם אומרת כי התמונה מזויפת וזהו אינה גרסה מקורית של אופיס לאייפד כפי שפרסם האתר.

מזה זמן The Daily טוען בעקביות כי מיקרוסופט עובדת על הגרסה לאייפד ומצד שני, ולמרות הכחשות מיקרוסופט, היא לא שללה חד משמעית כי היא לא מפתחת גרסת אופיס לאייפד. אז מי מהם צודק? אנחנו נתן לזמן לעשות את שלו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.