חנות B DIGITAL באילת

רשת אופיס דיפו בבעלות איש העסקים רני צים, הודיעה על פתיחת תת-רשת חדשה בשם B DIGITAL, שתתמחה במכירת מוצרי סלולר, דיגיטל ומחושב ותציע את מותגי הסלולר הגדולים ואביזרים בסניפיה השונים שייפתחו ברחבי הארץ.

מדובר ברשת חנויות קונספט קטנות בגודלן שיכללו מוצרים ומכשירים סלולריים, מחשבים, קונסולות ומשחקים, מדפסות, אביזרים, גאדג’טים ועוד, זאת לצד שני מותגי סלולר סינים חדשים בישראל שיובאו בלעדית ברשת – חברת UMI ו-Ulefone שאנו נוהגים לכתוב עליהם כאן באתר ונחשבים לטלפונים זולים יחסית עם מפרט ממוצע ומטה.

את סניפיה הראשונים תפתח הרשת בעיר אילת, עם לא פחות משלושה סניפים – שניים מהם בקניון Ice Mall והסניף השלישי בטיילת מלכת שבא. הסיבה לכך אומרים בחברה היא בשל בדיקה שעשו ומצאו כי 30 אחוז מסך הרכישות למכשירים סלולריים בישראל מתבצעים באילת, מהסיבה של פטור בתשלום מס ערך מוסף (מע”מ). עד סוף השנה צפויים להיפתח עוד 10 סניפים ברחבי הארץ.

בחברה מבטיחים מחירים אטרקטיביים למוצרים שיוצעו בחנויות, והמכשירים של UMI ו-Ulfone יימכרו בטווח של 499 עד 1999 שקל. בין הדגמים שיושקו אפשר למנות את Touch X, Rome X, Touch של UMI ו-Vienna, Power, Paris, Paris X ו-Future של Ulefone.

רני צים, בעל קבוצת "רני צים אחזקות" מסר: "השקת רשת B DIGITAL, תציע לצרכנים אלטרנטיבה זולה, מקצועית ואישית אל מול המתחרות בשוק. אנו צופים כי מהפכת המחירים עליה הכרזנו ויישמנו ברשת אופיס דיפו, תחול גם בענף זה מאחר ויש הרבה מרווח שהצרכן יכול לקבל. השקת הרשת המתמחה היא עוד דרך עבורנו להציע לצרכנים מחיר זול."