בוועידת Oculus Connect שהתקיימה השנה הוכרז כי בתחילת 2020 ישוחרר עדכון תוכנה עבור משקף ה-Oculus Quest המאפשר לבצע עקיבה אחר הידיים. נראה כי בפייסבוק (Facebook) הקדימו את לוח הזמנים המקורי כשהעדכון שוחרר השבוע, רגע לפני שהשנה נגמרת.

עדכון v12 עבור ה-Oculus Quest, משקף המציאות המדומה העצמאי של פייסבוק, נמצא בפריסה מדורגת כבר עתה. הוא מוסיף לתפריט ה"יכולות הניסיוניות" (Experimental Feature) את היכולת לבחור בין שימוש בבקרי ה-Oculus Touch או בזו המאפשרת לזהות ולעקוב אחר הידיים והאצבעות.

כרגע היכולת החדשה מוגבלת רק לתפריטים והאפלקציות השונות כמו Oculus Browser, Oculus TV, החנות המקוונת ותפריט ספריית המשחקים. כאשר הכלים עבור מפתחים יהיו זמינים בשבוע הבא כך שסביר להניח כי לא נראה משחק התומך במחוות ידיים בתקופה הקרובה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.