כמידי חודש, דואגת מיקרוסופט (Microsoft) לעדכן את קונסולות הבידור שלה, ה-Xbox One עם הוספת מגוון אפשרויות חדשות בכל התחומים בהם עוסק המכשיר.

בעדכון חודש אוקטובר, מיקרוסופט שיפרה את ממשק ה-Snap והמעבר באמצעותו בין אפליקציות התפריט השונות. כעת המשתמש יכול לעבור בקלות רבה יותר – באמצעות לחיצה כפולה על כפתור ה-Xbox בשלט – בין אפליקציית החברים, השעון, ההישגים, הודעות ומצב סוללת השלט. גם אפליקצית ההישגים עברה שיפור קל. כעת ניתן לראות איזה הישג מאיזה משחק השיגו חבריכם ב-Xbox Live, כך שהמשתמש יוכל לבקש עזרה מחבר למקרה בו זה הצליח לרשום הישג טוב יותר.

בנוסף, גם האפליקציה Media Player, שהוסיפה תמיכה בהרצת כמעט כל פורמט וידאו אפשרי ב-Xbox One. כעת נוספה תמיכה בקובץ הקידוד הנפוץ ביותר בפורמט ה-HD, ה-MKV, ואיתו גם מגיעה האפשרות להריץ סרטים מהתקני DNLA, בנוסף לתמיכה הקיימת בהתקן USB.

העדכון זמין כבר עכשיו לכל בעלי Xbox One, כך שאם המכשיר במצב Instant ON, סביר להניח שהעדכון כבר בוצע ברקע בזמן שהקונסולה הייתה כבויה. אם אתם לא משתמשים במצב זה, הודעה חדשה לגבי העדכון תופיע על המסך בפעמים הבאות שתדליקו את ה-Xbox, עד לביצוע העדכון.