אנבידיה (Nvidia), מוזילה את המחירו של Shield TV וכעת ניתן לרכוש את מזרים-המדיה-קונסולת-המשחק מבוססת ה-Android TV במחיר של 179 דולר, כ-625 שקלים. הקורבן של הוזלת המחיר: בקר השליטה.

עד כה היה ניתן לרכוש את ה-Shield TV במהדורה הבסיסית, הכוללת: בקר שליטה, שלט רחוק וזיכרון אחסון בנפח 16 ג'יגה-בייט במחיר של 199 דולר. כעת החברה מאפשרת להזמין מהדורה זולה ב-20 דולר, ממנה נעדר בקר השליטה, זאת כדי לקסום לקהל רחב יותר שמעוניין פחות ביכולות המשחק  ויותר ביכולות המדיה של הקונסולה.

Shield TV הוא גם מזרים מדיה עשיר למדי המסוגל להפעיל תכנים באבחנה אולטרא גבוהה של 4K עם תמיכה ב-HDR. בעזרת מערכת ההפעלה Android TV ישנה תמיכה גם ב-Google Cast ואפשרות להוריד אפליקציות להזרמת תוכן כמו: נטפליקס (Netfilix), אמזון פריים ווידאו (Amazon Prime Video), ספוטיפיי (Spotify) ועוד.

תג המחיר של 179 דולר לא נבחר במקרה – אנבידיה רוצים להתחרות ב-Apple TV 4K, מזרים המדיה המשודרג של אפל (Apple) עליו הכריזה החברה לפני שבועיים אותו היא מוכרת במחיר זהה. באתר של אנבידיה ניתן למצוא אף טבלת השוואה המשווה בין היכולות של ה-Shiled TV לבין מזרימי מדיה מתחרים התמוכים ב-4K, לרבות ה-Apple TV 4K.

המהדורה המוזלת תשלח ללקוחות ב-18 באוקטובר אך החברה מאפשרת כבר עתה לבצע הזמנה מראש.