מה עושים אם [email protected] מפרסם תמונה רשמית של הטאבלט שלך? במקרה של Nvidia עברו כמה ימים והחברה החליטה פשוט להכריז על הטאבלט שלה באופן רשמי, ומדובר כמובן בטאבלט המשחקים שלה, ה-Nvidia Sheild Tablet שהוא הראשון שמבוסס על המערכת על שבב המעודכנת של החברה – ה-Tegra K1.

ה-Shield Tablet מציע מסך בגודל 7.9 אינץ' ברזולוציה של 1,920×1,200 פיקסלים (יחס היבט של 16:10) ומסך מגע רגיש במיוחד שלפי החברה מבוסס על טכנולוגיית DirectStylus 2 שלפי שמה אפשר כמובן להבין שהיא תומכת בעט אלקטרונית, שאכן מגיע יחד עם הטאבלט וגם עם אפליקציה בשם Dabble שהיא אפליקציית ציור שמחקה ציור בצבעי שמן ומים, כולל הפעלת לחץ על הדף.

כאמור ה-Shield Tablet מבוסס על ה-Tegra K1 שבנוי על ארבע ליבות Cortex-A15 של ARM במהירות של 2.2 ג'יגה-הרץ, יחד עם 192 ליבות GeForce ULV. הוא יושק בשתי גרסאות, אחת עם תמיכה ב-WiFi ועם 16 ג'יגה-בייט נפח אחסון ב-299 דולרים, והשנייה עם תמיכה גם ב-LTE ועם 32 ג'יגה-בייט נפח אחסון ב-399 דולרים. שני הדגמים מגיעים עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם בקר WiFi שהוא בעצם הקונסולה ללא המסך שלה.

ShieldTablet3

מעבר לחנות הרגילה של Nvidia שמציעה משחקים שיודעים להשתמש ביכולות שמציע השבב הגרפי הייחודי שלה, תומך המכשיר גם ב-PC Streaming שמאפשר בעצם להמשיך לשחק במשחקי PC במחשב עם כרטיס GeForce GTX בטאבלט שמרוחק ממנו, וגם באמצעות הענן אם יש מספיק רוחב פס.

קרא עוד:  בקרוב תושק מהדורה בתשלום חודשי של דפדפן Firefox

שני הדגמים כבר זמינים להזמנה מוקדמת באתר החברה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.