אם היה ספק מההדלפה הקודמת, נראה כי אנחנו מקבלים אימות נוסף לכך ש-HTC תייצר את הטאבלט הבא, אך שמו לא יהיה Nexus 8 אלא דווקא Nexus 9.

כחלק מהתביעה הגדולה של Nvidia כנגד סמסונג ו-Qualcomm בנוגע לשימוש בקניין רוחני בתחום השבבים הגרפיים, חשפה החברה במסמכי התביעה את המכשירים המריצים את שבב ה-Tegra K1 החדש. בין המכשירים היא ציינה מחשבי כרומבוק (Chromebook), טלוויזיה 50 אינץ’, מחשב של לנובו (Lenovo) וגם את פרויקט טנגו (Project Tango) של גוגל, הטלפון והטאבלט אשר נועדו לבצע מיפוי תלת מימד בתוך מבנים. אבל מלבד כל אלה, ציינה Nvidia גם את שמו של ה-Nexus 9 ואף נקבה בזמן ההשקה – רבעון שלישי 2014, משמע הוא צריך לצאת כבר בחודש הנוכחי או תחילת חודש הבא.

לצד דברים אלה, ב-HTC שלחו אמש הזמנה לעיתונאים לאירוע שהיא תערוך ב-8 לאוקטובר בניו-יורק, ארה”ב תחת הכותרת “Doubble Exposure” (חשיפה כפולה). לא ברור אם האירוע אכן קשור לטאבלט של גוגל, ויש המאמינים כי מדובר אולי ביכולות צילום שתציג החברה. בכל מקרה, אנחנו כאן כדי לעדכן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.